SMA Hastalığı İle İlgili Farkındalık Projesine Sen De Destek Ol!

144 Okunma
1 min read

Felsefe, belli türden konu ve problemlerle ilgilenirken çağımızın problemlerine sırtını çevirmemelidir. Günümüzde SMA hastalarının mevcut hakları ve yaşadıkları sorunları görmezden gelemeyiz.

SMA hastaları ile ilgili yeni bir proje başladı! Vizyoner Hamle Projesi’nin ilk safhasında Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri doğrultusunda SMA hastalığı ile ilgili farkındalık yaratılması amaçlanmaktadır

Bir vizyoner bir umut daha demektir. Bizim umuduz ise yeni bir yaşam. Yeni bir hayata başlamak isteyenler için 31 Ekim Cumartesi saat 14.00’da bir hashtag seferberliği başlayacak ve biz de katkı sunacağız.

Sen de bize destek olmak istiyorsan https://vizyonerhamle.wevisionary.com/ adresine giderek destekçi ol butonuna tıkla, destekçi olan ilk 8888 kişiye projeyi duyurduğu ve yardımcı olduğu için özel hazırlanmış Teşekkür Belgesi hediye edilecektir.

#8888VizyonerGüçtenBiriSenOl hashtagi ile Twitter’da paylaşım yapıyoruz. WEVisionary Projesi ile ülkemizde 6000 doğumda bir, sağlıklı fakat taşıyıcı olan anne babaların çocuklarında genetik geçişli bu nadir hastalık ile farkındalık çalışmalarına biz de destek oluyoruz.

TOPLULUĞUN VE TOPLUMUN GÜCÜNE İNANIYORUZ.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

Önceki Gönderi

'Cehennem Problemi' Tartışmasına Katkı – Taner Beyter

Sonraki Gönderi

Wittgenstein ve Din - Stephen Law

En Güncel Haberler Sosyal Bilimler